Mail: info@ladiescircle.lv
Par Ladies’ Circle Labdarība Foto galerija
© 2015 Ladies’Circle
Ladies' Circle Latvia

LNO  ·  Latvijas Nacionalais teātris · HUPPA Latvija · BUBIS

RT Latvia •  Club 41 Latvia  •  LC International

Tangent Club International  •  Agora Intrnational

Mūs atbalsta:

Saistītās organizācijas:

LV

EN

Realizējot organizācijas mērķus, katriem 2 gadiem tiek apstiprināti labdarības projekti – gan starptautiski, gan valsts mērogā.


Latvijā

LCL labdarības projekts 2015.-2017.gadam ir „Tec, Saulīt!”, kura ietvaros palīdzam realizēt VSAC „Rīga” sapņus un vajadzības. Jau šobrīd ir izveidota taktilā taka VSAC „Rīga” dzīvojošajiem bērniem, kā arī tiek vākti finanšu līdzekļi citu ieceru realizēšanai.


Iepriekšējā labdarības projekta „Draudzeņu dāvanu lāde” ietvaros sadarbojāmies ar Bērnu namu „VITA”, kad triju gadu garumā regulāri tikāmies ar šī Bērnu nama meitenēm – kopā cepām piparkūkas, gājām uz operas izrādi, braucām ekskursijā uz Cēsīm, viesojāmies radio „Spin FM” un piedzīvojām daudzus skaistus un aizkustinošus mirkļus citu pasākumu ietvaros.


2011. un 2012.gadā atbalstījām Iļģuciema sieviešu cietumā ar mammām dzīvojošos bērnus un palīdzējām sarūpēt matračus, pufus sēdēšanai un citas ikdienā noderīgas lietas.


Mums vienmēr ir līdzās un palīdz radniecīgais vīriešu klubs Round Table Latvia.


Starptautiski


Šogad augustā LCI konferencē tika apstiprināts jauns labdarības projekts turpmākajiem 2 gadiem – „LittleBigHelp Girls` Home”, kuru vada Dānijas LC. Projekta ietvaros tiks sniegta palīdzība bērniem un sievietēm Indijā.

2013.-2015.gada starptautiskais LCI labdarības projekts „Children of the Dump” – Beļģijas LC virzītā projekta ietvaros tika sniegta palīdzība Kambodžā dzīvojošiem bērniem. Angļu valodā par šo projektu vairāk vari uzzināt šeit

http://www.ladiescircleinternational.org/?page_id=1331


2011.-2013.gada starptautiskais LCI labdarības projekts „Viva Con Aqua” – šis projekts tika realizēts ar mērķi izveidot dzeramā ūdens akas Etiopijā. Projektu pieteica un realizēja Vācijas LC. Angļu valodā par šo projektu vairāk vari uzzināt šeit http://www.ladiescircleinternational.org/?page_id=391