Mail: info@ladiescircle.lv
Par Ladies’ Circle Labdarība Foto galerija
© 2015 Ladies’Circle
Ladies' Circle Latvia

LNO  ·  Latvijas Nacionalais teātris · HUPPA Latvija · BUBIS

RT Latvia •  Club 41 Latvia  •  LC International

Tangent Club International  •  Agora Intrnational

Mūs atbalsta:

Saistītās organizācijas:

LV

EN

2017./2019. gadu sezonu labdarības projekts  “Dzīves upe”

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Pašvaldības aģentūras „Ķekavas sociālās aprūpes centrs"  “Pieaugušo ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centru”.

”Dzīves upe” ļaus iepazīt un izgaismot Ķekavas novada veco ļaužu dzīvesstāstus, paraudzīties uz vecumu kā vērtību un vēstures daļu, atveidot stāstus par un ap cilvēkiem kā daļu no novada vēstures un tagadnes. Bilžu izstādīšana pansionāta telpās radīs situāciju, kas sniedz iespēju novada iedzīvotājiem “būt tuvāk”, ieiet pansionātā, pārkāpjot baiļu un potenciāli noliegšanas slieksni, apzināties, ka blakus ir gan tāda vieta, gan ļaudis un ka tā ir novada daļa. Rezultātā tiek veicināta vietējās sabiedrības un paaudžu integrācija.

Projekts tiks īstenots trīs posmos. Pirmais posms ilgst no 2017.gada oktobra līdz decembrim, savukārt otrais - no 2018.gada janvāra līdz maijam. Abi šie posmi tiks noslēgti katrs ar 8-10 elementu ekspozīciju centra telpās, kas ietvers gan fotoattēlus, gan stāstus. Savukārt trešais posms tiks īstenots periodā līdz 2018.gada novembrim, sagādājot sociālās aprūpes centra iemītniekiem īpašu dāvanu – simtgades grāmatiņu – brošūru, kurā tiks apkopoti gan visi stāsti, gan fotoattēli – simt gadu Latvijai, simt lappušu dzīvesstāstu Ķekavai. Uz ekspozīciju atklāšanu tiks aicināti ne tikai centra darbinieki, bet arī vietējie iedzīvotāji un pašvaldības pārstāvji. 2018. gada vasarā izstādi plānots pārcelt uz citām publiskām telpām Ķekavā, piemēram, Kultūras namu, kur izstāde būs pieejama lielākam apmeklētāju skaitam, kā arī kā savdabīgs makslas un vēstures piemineklis sniegs informāciju par novada ļaudīm jaunajai paaudzei, aicinot izstādi apmeklēt skolēnus.

Lai projekts izdotos, Ladies' Circle Latvia ir atvērts sadarbībai, gan ziedojumu formā, gan praktiskam atbalstam projekta rezultātu tapšanai – bildēšanai, vizuālajam noformējumam, maketēšanai, drukāšanai un izstādīšanai.


2015./2017. gadu sezonu labdarības projekts “Tec, Saulīt!”

Projekta ietvaros palīdzam realizēt VSAC „Rīga” sapņus un vajadzības. Jau šobrīd ir izveidota taktilā taka VSAC „Rīga” dzīvojošajiem bērniem, kā arī tiek vākti finanšu līdzekļi citu ieceru realizēšanai.

Iepriekšējā labdarības projekta „Draudzeņu dāvanu lāde” ietvaros sadarbojāmies ar Bērnu namu „VITA”, kad triju gadu garumā regulāri tikāmies ar šī Bērnu nama meitenēm – kopā cepām piparkūkas, gājām uz operas izrādi, braucām ekskursijā uz Cēsīm, viesojāmies radio „Spin FM” un piedzīvojām daudzus skaistus un aizkustinošus mirkļus citu pasākumu ietvaros.

2011. un 2012.gadā atbalstījām Iļģuciema sieviešu cietumā ar mammām dzīvojošos bērnus un palīdzējām sarūpēt matračus, pufus sēdēšanai un citas ikdienā noderīgas lietas.

Mums vienmēr ir līdzās un palīdz radniecīgais vīriešu klubs Round Table Latvia.

Realizējot organizācijas mērķus, katriem 2 gadiem tiek apstiprināti labdarības projekti – gan starptautiski, gan valsts mērogā.

Latvijā

Starptautiski

Šogad augustā LCI konferencē tika apstiprināts jauns labdarības projekts turpmākajiem 2 gadiem – „LittleBigHelp Girls` Home”, kuru vada Dānijas LC. Projekta ietvaros tiks sniegta palīdzība bērniem un sievietēm Indijā.

2013.-2015.gada starptautiskais LCI labdarības projekts „Children of the Dump” – Beļģijas LC virzītā projekta ietvaros tika sniegta palīdzība Kambodžā dzīvojošiem bērniem. Angļu valodā par šo projektu vairāk vari uzzināt šeit

http://www.ladiescircleinternational.org/?page_id=1331


2011.-2013.gada starptautiskais LCI labdarības projekts „Viva Con Aqua” – šis projekts tika realizēts ar mērķi izveidot dzeramā ūdens akas Etiopijā. Projektu pieteica un realizēja Vācijas LC. Angļu valodā par šo projektu vairāk vari uzzināt šeit http://www.ladiescircleinternational.org/?page_id=391